Kategorie
Vyhledávání
Luciferovo kopyto - Jan Sviták
Pohádkově laděný příběh popisující kamarádský vztah dvou milých dětí nás vezme na výlet mezi skřítky, na rozkvetlé louky i do hlubokých lesů, které obývají bájná zvířata. Příjemný výlet sluncem zalitým světem můžete zažít na stránkách nějaké jiné knihy. Tohle je horor o tom, jak se čert pomstil dětem, které nenávidí.
Asfaltovej Plameňák - Přemysl Krejčík
Druhá básnická sbírka Přemysla Krejčíka, autora knihy veršů Křehké nepřenášet (2015), sbírky sci-fi povídek Kybersex (2016), spoluautora románu Šest nevinných (2016), autora románu Univerzální katalog zoufalců (2016), editora básnické antologie Zřetelným místem nalomení (2017) a šéfredaktora literárního časopisu Partonyma. Asfaltovej plameňák reflektuje město, ironizuje trendy a tematizuje pocit bezčasí, přesto si leckdy ponechává intimně lyrické ladění.
-17%
Zřetelným místem nalomení
Sborník poezie. Jiří Žáček, Petr Borkovec, Michal „Márdi“ Mareda, Jiří Dědeček, Radek Fridrich, Radek Malý,Jarmila Hannah Čermáková, Klára Goldstein, Tomáš Jireček, Michaela Horynová, Tereza Sylva Klenorová, Teodor Kravál, Přemysl Krejčík, Václav Krejčík, Dr. Krejzyberd, Radek Lehkoživ, David Mareš, Filip Mikuš, Aleš Misař, Eliška Kohlíčková, Jana Orlová, Aneta Plšková, Kamil Princ, Petra Strá, Michal Téra, Básník Ticho, Lukáš Trejbal, Lukáš Vavrečka, Bronislava Volková, Ladislav Vondrák, Aneta Čamová
Město na obloze - Václav Krejčík
Román o chlapci stojícím na prahu puberty. S dveřmi do takzvané dospělosti se otevřou i cesty do jiných světů, kde se setkává i se svým duchovním průvodcem. Astrální cestování se pro něj stává běžnou praxí, skrz kterou nové zkušenosti zcela spontánně začleňuje do svého života na Zemi…
Rysky - Václav Krejčík
Sbírka básní nejrůznějších témat. Od peprnějších kousků až po spirituálně laděnou poezii.
Jedenáct minut - Václav Krejčík
Kniha Jedenáct minut s podtitulem Deník autistického chlapce, popisuje svět očima autisty. Zavede Vás do jemně hmotných světů andělů, skřítků, víl a jiných mimozemských ras. To vše s lehkostí dětského vypravěče, který je pro většinu společnosti postižený. Předmluvou knihu obohatila herečka Gabriela Fillipi.